fbpx

Молодь за Європу без расизму

Як ми можемо боротися з расизмом у Європі? І як молодь може відігравати роль в антирасистській роботі та політиці ЄС? 

Напередодні виборів в ЄС у 2024 році ми хочемо розпочати дискусію між громадянським суспільством і політиками в Європейському Парламенті про те, як ми можемо побудувати об’єднану Європу без расизму.

Що? Дискусія про те, як посилити антирасистську роботу в Європі відбудеться 21 березня, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

Хто? Молоді люди з України та Швеції, які представляють правозахисну організацію “IM Sweden” та громадську організацію “СТАН”, а також члени Європейського парламенту Alice Bah Kuhnke (Greens/EFA) та Abir Al-Sahlani (Renew).

Коли? 19:00 – 20:30 за Київським часом (18.00-19.30 за CET), 21 березня 2023 року.

Як? Ви матимете можливість взяти участь у дискусії та поставити запитання молодіжним лідер(к)ам та депутатам Європарламенту. Реєстрація на сторінці події.

Захід організований міжнародною організацією “IM Sweden” та громадською організацією “СТАН” разом зі спільнотою together.eu у Швеції. Україну на заході представить Юлія Любич та Ярослав Мінкін від організації “СТАН”, що ініціює солідарні дії на підтримку розмаїття в більшості регіонів країни починаючи з 2012 року. 

Щороку в березні відбувались заходи, що пропагували рівність між людьми, культурне розмаїття. В школах, бібліотеках, на вулиці, у кімнаті перед аматорською камерою, навіть на футбольному полі учасники та учасниці освітніх та мистецьких подій виступили за європейські цінності в Україні, проти упереджень і дискримінації.

Як відбувалися солідарні дії в Україні:

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: ДИТИНСТВО, ВЛАДА, ПРАВО БУТИ ІНШИМИ

БІЛЯНА САЛАВАТОВА: ДОПОМАГАТИ РОМСЬКІЙ ГРОМАДІ – МІЙ ЖИТТЄВИЙ ПРІОРИТЕТ

“ПОЛІФОНІЯ КУЛЬТУРНОГО РІЗНОМАНІТТЯ”

РЕЖИСЕР АНТОН РОМАНОВ ЗМІНИВ КОЛІР ОБЛИЧЧЯ, ЩОБ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З УКРАЇНЦЯМИ ПРО РАСИЗМ

«ФУТБОЛ ПРОТИ РАСИЗМУ» ВЖЕ ВТРЕТЄ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ