fbpx

Молода енергія: Комікс “Як Тоня полюбила енергетику”

Весь минулий рік у проєкті “Молода енергія” тривала кропітка, але неймовірно цікава робота над одним з наших мегамедіапродуктів – крутим коміксом для молоді про енергетику. Ми створювали його для того, щоб зацікавити підлітків та молодь, яка роздумує над вибором не просто професії, а діяльності, яка би поєднувала в собі перспективність, важливість, фінансову незалежність, цікавість та цінності сучасного світу, що так стрімко розвивається. 

Наш комікс вже зацікавив навіть дорослих колег та друзів, які знайомі зі сферою енергетики переважно завдяки платіжкам за комуналку. 

У схожій ситуації опинилась героїня нашого коміксу – десятикласниця Тоня. Їй щиро подобається досліджувати енергетику, але дівчина переконана, що молоді тут пробитися важко. Особливо дівчатам. Чи вдасться Тоні побороти страхи і сумніви?

Комікс простою мовою розповідає про ринки газу та електроенергії, систему теплопостачання, відновлювану енергію. А ще на прикладі Тоні показує, що можливостей для молоді, зокрема дівчат, в енергетиці стає все більше.

Скачуйте комікс тут: українську та english версії, читайте про те, 

  • як формується ціна на газ та чому він стає інструментом політичного впливу, 
  • з яких рослин може вироблятись біопаливо 
  • що таке двозонні лічильники та як економити на зарядці електросамокатів
  • доступно про вітчизняні “обленерго” та європейські енергомережі 
  • та ще багато цікавого і корисного.

і поширюйте to whom it may concern.

Цей матеріал став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантова ініціатива «Молода енергія» реалізовується громадською організацією «Молодіжна організація «СТАН». Погляди авторів не обов`язково відображають позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів.