fbpx

Можливості для розвитку випускників Майстерні молодіжної демократії

В Сєвєродонецьку, 27 лютого в хабі “ХочуБуду” (вул. Гагаріна 78Б) відбудеться зустріч випускників трьох Майстерень молодіжної демократії від Молодіжної організації “СТАН” для молоді з Луганської області. Захід розрахований на тих активних молодих людей, які брали участь в навчальних візитах в Жмеринку, Івано-Франківськ або Тернопіль та розмірковують над наступними кроками власного розвитку та впливу на прийняття рішень.

Зустріч є логічним продовженням ухоробрення нових активістів та активісток. Вона відбудеться в рамках програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Це чудова нагода зустрітися, щоб підсумувати минулі події та поговорити про майбутні. Крім цього, в учасників та учасниць буде можливість наживо поспілкуватися з головою правління Молодіжної організації “СТАН” Ярославом Мінкіним. Тим хто цінує отримані знання та навички, приємно згадує досвід міжкультурного діалогу та цікаві пригоди на “Майстерні молодіжної демократії” однозначно потрібно взяти участь у зустрічі випускників “СТАНу”!

На зустрічі вас чекає:

  • інформація про умови стажування в “СТАНі” для випускників Майстерні;
  • умови участі в літньому Кемпі Культурного Розмаїття на острові Бірючий;
  • нові можливості для власного розвитку та громадського служіння;
  • перспективи об’єднаня випускників в молодіжну мережу;
  • деталі участі в інших проектах “СТАНу”.

У програмі зустрічі – симуляційні ігри, планування спільної діяльності, обмін враженнями та отриманим досвідом, speed dating ну й звісно ж автерпаті!

Зустріч відбудеться в рамках програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Контактна особа – випускниця першої Майстерні Альона Целухіна +380957245438