fbpx

На презентації «SDG: слід діяти глобально» Молодіжна організація СТАН представить інновації в соціальній та правозахисній сферах

27 квітня в Івано-Франківську відбудеться  презентація «SDG: слід діяти глобально», під час якої Молодіжна організація «СТАН»  представлятиме  інновації в соціальній та правозахисній сферах.

Мета інтерактивного заходу «SDG»: розповісти про глобальні проблеми людства та шляхи їхнього вирішення. Sustainable Development Goals  або Цілі сталого розвитку – це універсальний набір цільових показників міжнародного розвитку, що їх країни-члени ООН прагнуть покращити до 2030 року. У людства є півтора десятиліття, щоб наблизитись до виконання  17 амбітних завдань. Серед них світ без бідності і голоду, якісна освіта, статева рівність, інновації і хороша інфраструктура, мир і верховенство закону. Охочих дізнатися більше про те, як кожен із нас може посприяти досягненню глобальних цілей, організатори запрошують в «URBAN SPACE» о 18:00.

Нещодавно, 22 квітня, на Вічевому майдані активна молодь Івано-Франківська влаштувала ярмарок «Sлід Dіяти Gлобально». Із допомогою кольорових карток перехожим розповідали про Цілі сталого розвитку, заохочували до волонтерської діяльності та піклування про своє місто. Презентації 17 цілей обіцяють проводити й надалі. Організатором заходів в межах ініціативи«SDG: слід діяти глобально» є Молодіжний рух лідерів AIESEC.