fbpx

На Прикарпатті під фестивалю документального кіно «Docudays» обговорюватимуть питання екології та прав людини

Цьогорічний «XIV Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно «Docudays-UA 2017» побуває не лише у Івано-Франківську і Коломиї, а й в селах Манява, Клубівці, Стриганці та Яблунів.

Відкритий день воркшопу – 26.11 Івано-Франківськ,  вул.Ленкавського 4а, офіс 41 ГО «СТАН»

 

Виїзні покази:

Коломия – 29.11

Стриганці – 30.11

Клубівці – 1.12

Манява – 6.12

Яблунів – 13.12

Кіновечорниці:

1.12 – Івано-Франківськ. Ресторан Урбан

10.12 – Івано-Франківськ,  вул.Ленкавського 4а, офіс 41 ГО «СТАН»

16.12 – Івано-Франківськ,  вул.Ленкавського 4а, офіс 41 ГО «СТАН»

 

«З цієї нагоди офіційний партнер фестивалю ГО «Молодіжна організація «СТАН»  організовує інтерсекційний кіноворкшоп, кіновечорниці та виїзні покази. До цих подій запрошуємо долучитися вчителів, школярів, журналістів, активістів та активісток», – розповідає івентменеджерка організації Юлія Сінькевич.

Під час кіноворкшопу учасники та учасниці разом з експертом у екологічних питаннях Дмитром Кузнєцовим обговорюватимуть тему зміни клімату, екологічної свідомості та прав людини. Також розкажуть, як за допомогою проектного та івентменеджменту, вирішувати екологічні та соціальні проблеми громади.

«Ми розкажемо про причини змін клімату та як їм запобігти. Також буде дискусія для чого потрібна екосвідмість. Вчитимемо, як проводити екологічні акції», – каже Дмитро Кузнєцов.

​​Крім цього, воркшоп передбачає демонстрацію фільмів з програми «XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays-UA 2017» та їх обговорення в розрізі заявлених тем.

Фільми які будуть демонструватимуться: 

Укриття
Природа мого серця

“Audience emancipated: Боротьба за кінотеатр “Емек”

Між іншим

У пошуках кращої долі

Бротьба Джамали

Процес: Сєнцов

Народжені бути вільними

Інтерсекційний кіноворкшоп відбудеться в рамках проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», що реалізується ГО «Молодіжна організація «СТАН» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Покази фільмів є одним зі спеціальних заходів, що організовується Молодіжною організацією «СТАН» в рамках «XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays-UA 2017».