fbpx

На Прикарпатті стартував проєкт, який розвиватиме соціальне підприємництво у школах

У Івано-Франківську в просторі “Невгамовні” відбувся Круглий стіл “Соціальне шкільне підприємництво в Україні: створіть перший стартап ще у школі”.

Організували його з нагоди включення Івано-Франківської області до п’яти регіонів України, у яких буде реалізовуватися українсько-німецький проєкт з розвитку і популяризації соціального шкільного підприємництва в Україні «Social Student Companies to Activate the Youth». Цей проєкт реалізується у співпраці організацій School of ME та ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини. Партнером в Івано-Франківській області є Молодіжна організація «СТАН».

В обговоренні взяли участь автори посібника зі шкільного підприємництва, управлінці з обласного та міського департаментів освіти, громадські активіст(к)и, журналіст(к)и, а головне – молоді люди, які створили свій бренд солодощів, навчаючись у 5 класі!

В межах проєкту передбачено навчання з розвитку шкільного соціального підприємництва чотирьох шкільних команд.  Дві, найбільш вмотивовані, отримають фінансування на реалізацію ініціативи.