fbpx

Набір на програму “Амбасадори розмаїття” для активістів/ок, які хочуть розвивати свої громади

Якщо ти представник/ця громадської організації, ініціативної групи або маєш ідеї індивідуальних проєктів. Твої цінності резонують зі словами: свобода, повага до людської гідності, різноманіття культур і думок. Запрошуємо долучитися до спільноти однодумців, яку ми сформуємо під час програми “Амбасадори розмаїття” і будемо разом робити зміни у громадах Івано-Франківської області.

Що ми пропонуємо?

– навчання, що допоможе виявити потреби саме твоєї громади
– знання, щоб стати ефективними змінотворцями у своїх спільнотах
– спільні акції та проєкти на місцях
– співпрацю з передставниками/цями громадського сектору Івано-Франківської області
– допомогу у реалізації власного проєкту, який покращить життя громади
– обмін досвідом та кращими практиками
– менторство

Для подачі на перший етап достатньо лише заповнити анкету за цим посиланням https://cutt.ly/4jqJKhn

Програма «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті» реалізується Молодіжною організацією «СТАН» в рамках проєкту «СТАН Амбасадори розмаїття 2020: локалізація» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та в рамках проєкту «Амбасадори Розмаїття у Прикарпатті – антикрихка підтримка вразливих груп та громадських активістів» через регрантингову схему підтримки Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за кошти Європейського Союзу в межах підтримки громадянського суспільства в регіоні.

В рамках цієї регрантингової схеми ФГС СхП підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для громадських організацій з країн Східного Партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки є: демократія, права людини, економічна інтеграція, довкілля й енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.