fbpx

Навички, необхідні для успішного працевлаштування у сфері енергетики: в Україні стартує молодіжна ініціатива “Молода енергія”

Українська енергетика стрімко розвивається та все більше потребує кваліфікованих кадрів. Реагуючи на потреби сектору, у листопаді цього року ГО “Стан” за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ), розпочинає молодіжну ініціативу “Молода енергія — нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери”. Мета ініціативи —  сформувати у молодих спеціалістів та спеціалісток  енергетичної галузі, студентів та студенток, а також технічно обдарованих підлітків навички, необхідні для успішного працевлаштування у сфері енергетики. 

Ініціатива охоплює всю країну та має на меті допомогти українській молоді отримати нові знання та прокачати необхідні  навички, дізнатись більше про можливості професійного розвитку в енергетичній сфері та отримати практичні поради щодо планування власного професійного зростання. В рамках ініціативи заплановано різноманітні активності для молоді, в тому числі:
~ Освітні онлайн-марафони за профільною тематикою
~ Ознайомчі візити в різні регіони України
~ комплексна менторська підтримка особистісного розвитку учасників та учасниць ініціативи.

Окрім цього, в рамках ініціативи “Молода енергія” планується розробити інформаційний матеріал “Звичайні герої енергетичного сектору”. 

Партнерами ініціативи готові стати профільні експерти у сфері енергетики, енергетичні підприємства, технічні навчальні заклади, енергоефективні ОСББ, ГО які працюють із STEM молоддю, митці й мисткині, яких надихає енергетика. 

Слідувати за результатами цієї молодіжної ініціативи можна буде на нашому сайті у відповідному розділі та у соціальних мережах Instagram і Facebook

Довідково:

USAID Проєкт енергетичної безпеки (USAID ПЕБ) допомагає Україні підвищити рівень енергетичної безпеки та забезпечити надійне, стійке та безпечне постачання енергії українським громадянам за економічно обґрунтованими та доступними цінами. 

Більше інформації про USAID Проєкт енергетичної безпеки — на Facebook сторінці проєкту та на офіційному сайті.