fbpx

Онлайн-марафон для молоді з енергетичної сфери⚡️

Разом з “Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ)” від USAID в межах програми “Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ)” запускаємо перший інноваційний онлайн-марафон для молоді про енергетику. Енергетика – це сфера, де постійно відбуваються зміни і яка вимагає фахівців, які мислять нестандартно і також впроваджують нові технології з урахуванням викликів майбутнього. Тож ми шукаємо найзавзятіших, які отримають максимально цінні знання від експертів та професіоналів енергетичної сфери.

Якщо тобі 16-25 років і ти:
💡 цікавишся навчанням і роботою в енергетичній сфері;
💡мрієш взяти участь в крутому проєкті, знайти друзів й однодумців.
💡 хочеш прокачати свої навички та знайти добре оплачувану роботу

Це про тебе? Реєструйся на безкоштовний онлайн-марафон!

Ми з “Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ)” від USAID врахували твої потреби й підготували онлайн-марафон, який триватиме впродовж листопада-грудня. Він складатиметься з 8 подій, які допоможуть у твоєму особистісному і професійному розвитку.

У програмі марафону:
✅ лекції від експертів у енергетичній сфері (інновації в сфері, сучасні світові тренди та тенденції в галузі, енергетику міста, енергетична безпека та кризові ситуації енергетики)
✅ розвиток м’яких навичок (cистемне мислення, комунікаційні компетенції, вміння вчитися і саморганізація, управляння командою)
✅ інформація із суміжних галузей, для всебічного розвитку (основи менеджменту, взаємозв’язок енергетичної сфери з економікою та державним управлінням)

Ти зможеш – отримати найактуальніші знання про енергетичну сферу і (якщо будеш активно/ю зачепити працедавців),

Активні учасники марафону отримають:
⚡️ сертифікати на 10 сеансів менторських сесій й розроблення особистісної освітньої траєкторії;
⚡️ додаткові бали для відбору на освітні візити (весна 2021 року) в різні куточки України, де буде можливість відвідувати потужні енергетичні підприємства і знайомитися з цікавими людьми
⚡️ консультації від експертів і команди проєкту для отримання нових навичок — навчишся правильно складати резюме, готуватися до співбесід і познайомишся із сучасними технологіями й методиками, без яких важко бути професіоналом своєї справи.

▶️26 листопада (четвер) 17:00-19:00
▶️28 листопада (субота) 13:00 – 15:00
▶️ 1 грудня (вівторок) 17:00-19:00
▶️ 3 грудня (четвер) 17:00-19:00
▶️ 8 грудня (вівторок) 17:00-19:00
▶️ 10 грудня (четвер) 17:00-19:00
▶️ 12 грудня (субота) 13:00 – 15:00
▶️ 15 грудня (вівторок) 17:00-19:00

Вже хочеш прокачати себе, щоб знайти роботу своєї мрії? Тоді мерщій реєструйся на онлайн-марафон: bit.ly/31mWVjW

Проєкт “Молода енергія — нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери” / “Young Energy – new skills for the energy sector specialists” реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах програми “Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ)”