fbpx

Організація громадських кампаній: 5 кроків. Онлайн-зустріч із Максимом Осадчуком

Контроль влади та громадський вплив на процеси в державі — питання, що загострились під час карантину і є актуальними досі. 

Які важелі впливу ми — як суспільство — маємо, коли наші свободи обмежують (навіть з об’єктивних причин)? Як попри все бути об’єднаними, гнучкими та ефективними? На ці та інші питання спробуємо знайти відповідь вже цієї п’ятниці. 

1 липня о 19:00 запрошуємо тебе, твоїх друзів та колег на онлайн-зустріч із громадським активістом Максимом Осадчуком. Тема зустрічі: Організація громадських кампаній: 5 кроків.

Трохи про спікера. Максим є переселенцем та ветераном АТО. Закінчив Український католицький університет за напрямом “Нова історія України”. Понад 10 років займається громадянською освітою. У 2018 він розробив тренінги для керівництва Національної поліції в Донецькій та Луганській областях на тему “Україна обличчям до своїх громадян: 10 кроків для ефективної роботи з людьми, що переживають вплив російської пропаганди на прифронтових територіях”. Роком пізніше став тренером проєкту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей” від Міжнародної організації з міграції.

Під час онлайн-зустрічі Максим розповість:

  • якими бувають громадські кампанії та що робить їх результативними;
  • як працювати з владою, суспільством та іншими зацікавленими сторонами;
  • до яких викликів слід готуватись.

Також, ми обговоримо інструменти громадського впливу, які були винайдені в Україні та світі під час карантину. 

Зустріч відбуватиметься на онлайн-платформі zoom. Участь безкоштовна. Реєструйся за посиланням (https://cutt.ly/Fuk1FDZ) і зможеш, не тільки поставити питання нашому гостю, а й розповісти про свій активістський досвід. 

Подія транслюватиметься на сторінці Молодіжної організації “СТАН” у Facebook, тож тебе почують сотні інших активістів_ок і потенційних союзників_ць. Публічність — один з головних ресурсів громадського_ї діяча_ки.

Онлайн-зустріч є частиною марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).