fbpx

Перегляд фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими»

Кіноклуб Docudays UA “Democracy Defenders” при Молодіжній організації «СТАН» запрошує на перегляд фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими». Після перегляду відбудеться обговорення фільму.  Показ відбудеться 23 липня о 20 годины у івано-франківському громадському ресторані Urban Space 100 за адресою вулиця Грушевського, 19.

У стрічці йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?

Режисер фільму Павел Височанські народився 1980 року в м. Свідниці (Польща). Закінчив Силезький університет у Катовіце, факультет радіо та телебачення Кшиштофа Кесльовського. Він є автором документальних та ігрових фільмів: Point of View, Flying Education, On the Road, We Will Be Happy One Day, які були відзначені нагородами кінофестивалів у Польщі та за кордоном. Автор фотовиставки «У затінку Сонця», яка відображала його мандрівки Ефіопією та Суданом. Наразі робить документальний фільм My Vertical World про славетного альпініста Єжи Кукучку, а також фільм про Сомалі No Direction Home.

Посилання на подію у FB https://goo.gl/WgcN18