fbpx

Перегляд фільму Манон Луазо «Мовчазна війна»

У середу, 5 грудня, у Відкритий Простір Вдома (Івано-Франківськ, вул. Галицька, 29) об 17 годині відбудеться показ фільму Манон Луазо «Мовчазна війна». Після перегляду, передбачене обговорення фільму.

Від початку конфлікту в Сирії тисячі жінок постраждали від зґвалтувань, що їх сирійський режим використовує як зброю у війні, коячи злочин проти людства. Жінки, які висловлюються в цьому фільмі, вирішили порушити мовчанку. Їхні свідчення – рідкісні, виняткові і дуже сумні. Вони – голоси невимовних злочинів режиму Башара аль-Асада.

Манон Луазо почала створювати документальні фільми в 1997 році у Москві для каналів France 2, Arte, Canal+ – переважно про проблеми з правами людини, заборонені місця й заборонені землі на кшталт Чечні, де вона пропрацювала більш ніж десять років. Після Росії вона створила кілька фільмів в Афганістані, а також в Індії та Пакистані. Усі ці роки її пристрастю було розповідати ще не розказані історії, сприяти тому, щоб заборонені голоси були почуті.

Вхід вільний. Місце показу вул.Галицька 29 (біля Ратуші, над Аромакавою), 3 поверх, вхід навпроти магазину Мотанка та готелю Атріум

Організатор показу: СТАН \ STAN art group
Партнер показу: Відкритий Простір Вдома

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми
Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.