fbpx

Перегляд фільму Міки Ґустафсон «Сільвана»

У суботу, 15 грудня, в офісі Громадської організації «Молодіжна організація «СТАН» (Івано-Франківськ, вул. Ленкавського, 4a офіс 41 (код на домофоні 41) Будинок знаходить в дворі будинку №3. Об 18 годині відбудеться показ фільму Міки Ґустафсон «Сільвана». Після перегляду, передбачене обговорення фільму.

Своїми безкомпромісними текстами проти всіх форм пригноблення шведська реперка Сільвана Імам взяла Скандинавію штурмом. Вона використовує свій гострий, як бритва, язик, щоб направити увагу на соціальні рухи, що відбуваються в сучасному суспільстві, а по ходу справи служить голосом покоління. Цей фільм простежує життя Сільвани від андеґраундної артистки до ікони, спостерігає, як вона здобуває кілька важливих нагород і будує майже легендарні стосунки з шведською поп-співачкою Беатріс Алі. Однак після лише одного року в центрі уваги все раптово припиняється. Сільвана ламається під тиском, втомившись від наслідків ярлика «сильної жінки». Вона вирішує показувати нові сторони себе, «бо супергероїв не існує, є лише люди».

МІКА ҐУСТАФСОН (НАРОДИЛАСЯ В 1988 РОЦІ), ОЛІВІЯ КАСТЕБРІНҐ (НАРОДИЛАСЯ В 1987 РОЦІ) ТА КРІСТІНА ТСІОБАНЕЛІС (НАРОДИЛАСЯ В 1987 РОЦІ) ПОЗНАЙОМИЛИСЯ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ КІНО В НАРОДНІЙ ШКОЛІ «ФРІДГЕМС» І ОБ’ЄДНАЛИСЯ У ТРІО, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЇМ ПРАЦЮВАТИ У ВЛАСНОМУ НОВАТОРСЬКОМУ СТИЛІ. РАНІШЕ ВОНИ ЗНІМАЛИ КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ ТА МУЗИЧНІ КЛІПИ. «СІЛЬВАНА» – ЇХНІЙ ДЕБЮТНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ.

Вхід вільний.
Тел. для довідок 0507728746

Організатор показу: СТАН \ STAN art group

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми
Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.