fbpx

Перегляд фільму Жанни Максименко-Довгич «Вихідний»

У п’ятницю, 14 грудня, в Громадському ресторані Urban Space 100(Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19) об 18 годині відбудеться показ фільму Жанни Максименко-Довгич «Вихідний». Після перегляду, передбачене обговорення фільму.

У південному українському місті люди вийшли відзначити важливе державне свято. Старі та нові символи, пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного… «Вихідний» – це портрет міста і, водночас, людей, які в ньому живуть. Це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. Чи можна й далі жити, застрягши однією ногою в радянському минулому, а іншою – крокуючи в Європу?

ЖАННА МАКСИМЕНКО-ДОВГИЧ ЗАКІНЧИЛА ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА, ПРАЦЮВАЛА НА ТЕЛЕБАЧЕННІ ЯК ПРОДЮСЕРКА, РЕДАКТОРКА, СЦЕНАРИСТКА («1+1», «НОВИЙ КАНАЛ», СТБ, «ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ», ТРК «УКРАЇНА»). ЗА СВОЇ КІНОРОБОТИ МАЄ ВІДЗНАКИ НИЗКИ УКРАЇНСЬКИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ.

Вхід вільний.

Організатор показу: СТАН \ STAN art group
Партнер показу: Urban Space 100

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми
Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.