fbpx

Під час стажування випускники/ці «Майстерні молодіжної демократії» вдосконалювали отримані попередньо знання

Громадська організація «СТАН» в черговий раз організувала стажування для випускників/ць «Майстерні молодіжної демократії». Щоразу це хороша нагода для молоді з Луганщини на практиці закріпити отримані попередньо знання та здобути нові. Адже дні стажування наповненні різноманітними зустрічами з прогресивними представниками громадського сектору та знайомствами з успішними практиками формування молодіжної політики у Івано-Франківську.

Розпочався візит до міста з спільної вечері, під час якої, в дружній атмосфері, були обговорені очікування від стажування, його план та результати по його завершенню.

Наступний день розпочався з більш детального огляду плану стажування та визначення завдань. Головним проектом над яким мали працювати стажери та стажерки – літній табір для активної молоді. Аби як найкраще виконати це завдання, спочатку вони дізналися про досвід та виклики з якими довелося зіштовхнутися місцевій організації Double N  при організації подібного заходу.

Далі від представників/ць ГО «СТАН» отримали більш детальну інформацію зі сфери проектного менеджменту та логістики, які неодмінно стали в нагоді як для роботи над поставленим завданням, так і для подальшої роботи у своїх організаціях на Луганщині.

Ще одним завданням була організація кінопоказу в Івано-Франківську. Для цього було потрібно обрати фільм, оцінити його актуальність та сприяти залученню потенційних глядачів.

Насичений день завершився неформальною зустріччю з друзями «СТАНу» та переглядом документальних фільмів про мистецтво та його вплив на суспільні зміни.

Неабияк насиченим новою інформацією був наступний день у який відбулась зустріч з амбасадоркою U-Report  

Дарина презентувала сам проект «U-Report» та розповіла про його цілі та задачі. Поділилися власним досвідом участі в опитуваннях. І в результаті разом з молоддю працювали над планом поширення «U-Report» і підвищення активності в Луганській області.

 Ближче до вечора у відкритому просторі Miculab. МіжCulturна Labораторія відбувся показ документального фільму з подальшим обговоренням, також тут відбулась зустріч з громадськими активістами Івано-Франківська.

Познайомитися з культурою гірських регіону Прикарпаття стажери та стажерки змогли під час мандрівки у село Татарів. Тут вони змогли помилуватися горами та відчути на собі вплив гірського повітря, яке додає сили та надихає на нові звершення.

По приїзді у Івано-Франківськ були підведені підсумки стажування та фіналізований проект літнього табору про набір на який буде оголошено незабаром.

Валентина Куликова

Я знайома зі «СТАНом» ще з жовтня минулого року. Мені так тоді сподобалася атмосфера під час майстерні, що я мріяла ще раз тут побувати. Я рада, що мені випав шанс пройти стажування. Бо тут і нові знайомства і нові враження, і нові навики. Я навчилася краще працювати в команді. Це дуже круто, що молодь має таку можливість – стажуватися.

Богдан Колесников

Коли я їхав на стажування, я очікував побачити супер-сучасний офіс в центрі міста з великими панорамними вікнами. В результаті мої очікування справдилися. Також я побачив зсередини як функціонує організація. Таку ж дружню атмосферу мені хочеться відтворити і вдома.  Я очікував взяти участь у створенні івенту, і тут я це робив. Ми організували перегляд документального фільму. Дуже сподобалося в Карпатах.

Катерина Виноградова

Мені сподобалося, що до нас, як до стажерів не ставились формально. А дали реальні завдання, які ми мали виконувати. Ми сподіваємося що кемп вдасться добре організувати і мені буде дуже приємно, адже я до цього теж причетна. Круто, що нам вадлося організувати показ документального кіно. Дуже сумно розлучатися.

Антон Ліфарев

Мені сподобалося, що не було жорстких вимог до плану стажування, що ми могли багато питань вирішувати самостійно. Мені дуже цікаво було почути про «U-Report». Сподобалося продукувати ідеї про залучення молоді. Цікаво було працювати над проектом літньому табору. У висновку я більше тепер розумію з середини, як організовуються івенти. Дуже сподобалося місто. Тут свій темп і своя атмосфера, яка мені дуже до вподоби.

Стажування випускників “Майстерні молодіжної демократії” відбулося в рамках програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Про попереднє стажування читайте тут: ВИПУСКНИКИ/ЦІ “МАЙСТЕРНІ МОЛОДІЖНОЇ ДЕМОКРАТІЇ” ПІД ЧАС СТАЖУВАННЯ ВЧИЛИСЯ РОЗРОБЛЯТИ ТА ВПРОВАДЖУВАТИ ВЛАСНІ ПРОЕКТИ