fbpx

Показ фільму Сімона Леренґ Вільмонта “Віддалений гавкіт собак”

У понеділок, 17 грудня, в Громадському ресторані Urban Space 100(Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19) об 18 годині відбудеться показ фільму Сімона Леренґ Вільмонта «Віддалений гавкіт собак». Після перегляду, передбачене обговорення фільму.

Фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на сході України. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

СІМОН ЛЕРЕНҐ ВІЛЬМОНТ ЗАКІНЧИВ НАЦІОНАЛЬНУ КІНОШКОЛУ ДАНІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «РЕЖИСЕР ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО» У 2009 РОЦІ. У НЬОГО ТАКОЖ Є ДИПЛОМ БАКАЛАВРА ЯПОНСЬКОЇ МОВИ. ЙОГО ФІЛЬМ «НАД ЗЕМЛЕЮ, ПІД НЕБОМ» ЗДОБУВ НАГОРОДУ ЗА НАЙКРАЩИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ НА ФЕСТИВАЛІ VISION DU RÉEL, «НАЧАЛЬНИК ГУРТОЖИТКУ» ЗДОБУВ НАГОРОДУ «ЗОЛОТА ПАНДА» НА СИЧУАНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ТЕЛЕБАЧЕННЯ. ЙОГО ПЕРШИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ, «ПОДОРОЖІ З ПАНОМ Т.» (У СПІВРЕЖИСЕРСТВІ З АНДРЕАСОМ ДАЛЬСҐОРОМ) БУВ НОМІНОВАНИЙ НА НАГОРОДУ NORDIC DOX. ВІЛЬМОНТ ТАКОЖ ЗНЯВ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ «ЧІКАРА – СИН БОРЦЯ СУМО», ЯКИЙ БУВ ПОКАЗАНИЙ НА КІЛЬКОХ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛЯХ, ТА «ГАВКІТ ВДАЛИНІ», ЯКИЙ БУВ ВІДІБРАНИЙ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ МФДК В АМСТЕРДАМІ.

Вхід вільний.

Організатор показу: СТАН \ STAN art group
Партнер показу: Urban Space 100

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми
Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.