fbpx

Поспішіть заповнити анкету! Воркшоп «Відкритий діалог у День Європи» вже незабаром!

Молодіжна організація «СТАН» запрошує громадських активістів й активісток, митців та експертів, що займаються питаннями євроінтеграції, до участі у воркшопі «Відкритий діалог у День Європи». Воркшоп відбудеться 7-8 травня 2017 року в селі Бабин Косівського району Івано-Франківської області в легендарній Хаті-Майстерні.

Подія об’єднає експертів Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства з громадськими активістами та потенційно активними громадянами задля адвокації євроінтеграційних процесів в Україні на локальному рівні.

Високогірний воркшоп  «Відкритий діалог у День Європи»  є частиною проекту «Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні». Його реалізовує Молодіжна організація «СТАН» в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Місія «Відкритого діалогу у День Європи»: зазирнути вглиб «фасадних» цінностей у суть Євроінтеграції – і, відтак, створити план практичних дій та медіастратегію, які б ціннісно наблизили українське суспільство до Європи. Активісти та активістки, котрі візьмуть участь у високогірному воркшопі «Відкритий діалог у День Європи», розроблять друковані матеріали для широкої аудиторії. 14 травня, у День Європи, учасники воркшопу втілять низку мистецьких, освітніх або громадських ініціатив в межах всеукраїнської акції «Відкриті діалоги». Заходи, спрямовані на популяризацію євроінтеграційних реформ та єднання активних громадян навколо європейських цінностей, проведуть у містах і містечках різних регіонів України.

Частина воркшопу відбуватиметься за методологією «Active Citizens» Британської ради в Україні. Надалі випускники та випускниці «Відкритого діалогу у День Європи» зможуть претендувати на мікрофінансування Британською радою своїх локальних ініціатив.

Хто може взяти участь у воркшопі і яким чином?

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, заповніть до 24 квітня 2017 року  анкету. Для участі у воркшопі організатори відберуть 20 учасників. Десять активістів і потенційно активних громадян та десять експертів з євроінтеграції, що будуть відібрані, отримають відповідну інформацію не пізніше 26 квітня.

В процесі відбору перевага надаватиметься кандидатам, які:

  • мають досвід організації Днів Європи у своїх населених пунктах;
  • є членами Робочої групи 4 УНП «Контакти між людьми», членами або кандидатами у члени інших робочих груп Української Національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства;
  • є випускниками та випускницями програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України» чи інших освітніх програм та проектів, ініційованих Молодіжною організацією «СТАН» в 2008-2017 роках;

Організаційні деталі і формат заходу:

Високогірний воркшоп  триватиме два дні – 7 та 8 травня. Проте учасники прибудуть до Хати-Майстерні  напередодні, 6 травня, і залишать її ввечері  9 травня. Витрати за проїзд будуть компенсовані у розмірі, що не перевищує 400 грн. в обидві сторони.

Під спільним дахом Хати-Майстерні експерти та активісти обмінюватимуться досвідом  у сфері євроінтеграції. «Відкритий діалог у День Європи» передбачає спілкування у форматі «рівний рівному». Предметом обговорень стануть  євроінтеграційні реформи та зміни, які їх супроводжують. Учасники та учасниці в інтерактивний спосіб досліджуватимуть стратегічні документи, аналізуватимуть концепції, шляхи розвитку подій.

У разі виникнення додаткових запитань –

Будь ласка, звертайтеся до організаторів воркшопу через електронну пошту (stan.art.group@gmail.com) або за телефонами:

Голова правління молодіжної організації «СТАН» Ярослав Мінкін: +380953495325;

Фасилітатор Високогірного воркшопу «Відкритий діалог у День Європи» Олеся Архіпова: +380990458198