fbpx

Презентація проекту “Креативне Східне Партнерство”

Запрошуємо на презентацію проекту “Креативне Східне Партнерство” від Центру Культурного Менеджменту, яка відбудеться 24 липня о 15 годині в івано-франківському громадському ресторані Urban Space 100 за адресою вулиця Грушевського, 19.

У вас буде нагода детальніше дізнатися про Міжнародний проект «Креативне Східне партнерство» який пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі «Креативна Європа» для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа.

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального секторів. Реалізовувана з 2014 до 2020 роки, вона дає можливість культурним / творчим діячам подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками, створювати  нові творчі партнерства. Це хороший інструмент для підвищення кваліфікації та інтеграції вашої організацій в європейський культурний ринок, а для стратегів і управлінців – підвищення стандартів для здійснення культурної політики.

У програмі “Креативна Європа” можуть брати участь організації сфери культури членів Європейського союзу, а також тих країн, які підписали відповідну угоду з Європейською комісією. Україна є повноправним учасником програми.

Щоб допомогти розібратися в умовах участі і можливостях, які пропонує «Креативна Європа», з червня 2018 до січня 2019 року за підтримки Форуму Громадянського суспільства Східного партнерства діятиме міжнародний консультаційний проект «Креативне Східне партнерство».

Презентацію проводитиме Ihor Savchak, відомий експерт, голова Центру Культурного Менеджменту.

Оскільки 2018 рік є Роком європейської спадщини, а сама ініціатива консультаційного проекту належить партнерам, які реалізували в 2015-2017 роках програму CHOICE, особливу увагу буде приділено культурним проектам, які працюють з темами збереження, ревіталізації та інтерпретації історико-культурної спадщини.

У підсумку проект планує надати допомогу в пошуку партнерів, опрацювання проектної ідеї та заповнення заявочних формулярів приблизно 30 організаціям з 4 країн.

Отже, якщо у вас і вашої команди є питання стосовно:

– пошуку нових партнерів для транс’європейських проектів;

– розробки якісних проектних пропозицій;

– залучення зацікавлених сторін, які можуть забезпечити 40-50% співфінансування для культурних і аудіовізуальних проектів,

то тепер, крім представництва програми «Креативна Європа» в Україні, ви можете звернутися до нашої команди консультантів, заповнивши для цього Форму учасника.

Консультаційна підтримка та допомога в оформленні проектної заявки надаватиметься лише найперспективнішим ідеям. 

Посилання на подію у FB https://goo.gl/MrdycR