fbpx

Презентація проекту Український Букет Народів: Дрогобич

Молодіжна організація СТАН \ STAN art group та Громадська організація Арекет запрошують 29 травня на презентацію проекту “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження”.

Український Букет Народів – це унікальна можливість для мешканців відкрити для себе нові культури свого міста та взяти участь в унікальному для України досліджені різноманіття; громадськість зможе розширити та підсилити коаліції організацій, що займаються розвитком громади та опікуються інтеркультурністю. За результатами проекту буде видано інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення Дрогобича на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Проект представлять:
Yaroslav Minkin, голова Правління Молодіжної організації “СТАН”, директор проекту “Український букет народів”,
Amet Dilâver Oğlu Bekir, регіональний координатор проекту, голова правління Громадська організація “АРЕКЕТ”, представник культурного центру у Львові.

Спікери/спікерки заходу:

• Дукас Олег – радник міського голови з гуманітарних питань, голова Громадської організації “Український молодіжний прорив”,

• Карпін Йосиф Міхаельович – голова правління релігійної громади іудейського віровизнання,

• Копичин Наталія – керівниця Громадської організації “Дрогобич-добрий дім”, голова Громадської ініціативи “Дрогобич-добрий дім”, менеджерка з залучення додаткового фінансування Відділу культури та мистецтв ВО ДМР, менеджерка проектів Благодійний Фонд “Карітас СДЄ УГКЦ”,

• Сливка Леся – голова Громадської організації “Молодіжний простір Дрогобича”,

• Чава Ігор – директор КП “Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича”,

• Юркевич Олена – івент-менеджерка в Громадська організація “Молодіжний простір Дрогобича”.

У другій частина заходу відбудеться перша Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Дрогобич 1.0.

Інтеркультурна зустріч Змінотворців – це подія, створена з метою об’єднання різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запуску нових проектів. Тут немає правил, крім одного – поважати один одного.

Зустрічі Змінотворців – це про натхнення, свободу, синергію та різноманіття.

Чому це важливо? Бо таким чином ми відчуваємо один одно, відкриваємо для себе галактики інших культур, особистостей, з якими живемо по сусідству

Коли: 29 травня, о 18:00 год.
Де: Молодіжний простір Дрогобич (вул. Я.Осмомисла,10).

Вхід вільний.

*Інноваційний проект “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження” реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду.
Співорганізатори проекту: Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.