fbpx

Презентація проекту Український Букет Народів: Кременчук

Молодіжна організація СТАН \ STAN art group, Громадська організація Культурний Діалог/Сultural dialogue, АРКА − Агенція адвокації ромської культури та Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради запрошують 30 травня на презентацію проекту “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження”.

Український Букет Народів – це унікальна можливість для мешканців відкрити для себе нові культури свого міста та взяти участь в унікальному для України досліджені різноманіття; громадськість зможе розширити та підсилити коаліції організацій, що займаються розвитком громади та опікуються інтеркультурністю. За результатами проекту буде видано інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення Кременчука на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Проект представлять:
– Валерія Вашкевия, соціологиня та громадська активістка, координаторка проекту,
Roman Kats, регіональний координатор проекту, член правління, менеджер проектів Громадської організації “Культурний ді@лог”.

У другій частина заходу, відбудеться Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Кременчук 1.0 присвячена темі: “Культурне різноманіття Кременчука”.

Фасилітаторкою зустрічі виступить Ірина Каць – регіональна представниця Українського центру культурних досліджень у Полтавській, Черкаській, Кропивницькій та Харківській областях.

Коли: 30 травня, початок реєстрації о 16:30. Стартуємо о 17:00.
Де: Кременчуцька міська художня галерея (вул. М.Коцюбинського, 4).

Вхід вільний.

*Інноваційний проект “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження” реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду.
Співорганізатори проекту: Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.