fbpx

Презентація проекту Український Букет Народів. Лисичанськ

Молодіжна організація “СТАН” та Палац Культури Міський Лисичанський запрошують 17 травня на презентацію проекту «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження».

Проект спрямований на розвиток міжкультурного діалогу, підтримку культурного розмаїття та забезпечення дотримання культурних прав громадян та спільнот.

«Український Букет Народів» представлять Valeriia Vashkevych, координаторка проекту, соціологиня, громадська активістка та Анна Рясная (Anna Ryasnaya), регіональна координаторка проекту, директорка Лисичанського міського палацу культури, менеджерка культури.

Гості презентації зможуть дізнатися про концепцію проекту, інноваційні інтеркультурні путівники та як долучитися до заходів проекту «Український Букет Народів» у Лисичанську.

Під час заходу пропонуємо взяти участь у дискусії з теми «Міжкультурний діалог та забезпечення дотримання культурних прав громадян та спільнот».

Спікери заходу:
– Лада Грановська, начальниця управління національностей Луганської області;
– Ірина Нікульникова, голова ГО «Жіноча правозахисна група», адвокатка, громадська діячка;
– Олексій Поджарий, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області;
– Тетяна Люта, начальниця відділу Лисичанського Бюро безоплатної допомоги.

Коли: 17 травня, з 11:30 – 12:00 реєстрація учасників.
Де: Лисичанський міський краєзнавчий музей (проспект Перемоги, 94).

Після презентації проекту “Український Букет Народів” запрошуємо учасників продовжити спілкування у форматі нетворкінг на першій Інтеркультурній зустрічі Зміностворців у Лисичанську.

Інноваційний проект «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження», що реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Громадська організація «Молодіжна організація «СТАН» у партнерстві з Громадською організацією «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», громадською організацією «Арекет», Громадською організацією «Культурний ді@лог», Благодійною організацією «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальним закладом «Лисичанський міський Палац культури», Громадською організацією «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub» за підтримки Українського культурного фонду.