fbpx

Програма “Social entrepreneurship”. Три кроки від ідеї до успішного старту

Вже в липні розпочинається трирівнева освітня програма “Social entrepreneurship/ Соціальне підприємництво” для прикарпатських підприємців та активістів. Активні прикарпатці навчаться за допомогою інструментів соціального підприємництва вирішувати суспільні проблеми. Серед них можеш бути ти!

Для кого ця програма?

Для молодих підприємців з Прикарпаття, а також активістів, які хотіли б забезпечити сталість розвитку своїх проектів та ініціатив. Освітня програма “Social entrepreneurship” буде однаково корисна як тим, хто вже має власну справу, так і тим, хто ще тільки виношує ідею свого соціального підприємства.Упродовж трьох модулів програми ти навчишся досліджувати запити суспільства та потреби майбутніх клієнтів, створювати унікальну пропозицію, ставити динамічні цілі свого підприємства чи організації та крок за кроком досягати їх.

Детальніше про програму

Програма включає в себе 3 триденні воркшопи. Вже на першому воркшопі  (який відбудеться з 11 по 13 липня) учасники й учасниці дізнаються, що таке соціальне підприємництво, його ціннісні засади, принципи та інструменти.

Під час другого воркшопу (15-17 серпня) на них чекає зустріч з Софією Сидоренко — засновницею соціального стартапу “Смузі в пузі”, який популяризує ідею використання багаторазової тари та продукування меншої кількості сміття. Дізнавшись про досвід Софії, учасники та учасниці почнуть розробляти власні соціально-бізнесові проекти, найкращі з яких будуть профінансовані в межах освітньої програми “Social entrepreneurship”.

На третьому воркшопі (5-7 жовтня) випускники попередніх двох почнуть працювати над сталістю своїх проектів та ініціатив. Вони отримають навички стратегічного менеджменту й фінансового планування та дізнаються як масштабувати власний бізнес-проект.

Крім того, учасники та учасниці програми матимуть можливість поїхати в навчальний візит до Харкова, Кременчука, Мелітополя та Херсона, де вони поспілкуються з місцевими підприємцями й активістами, ознайомляться з успішними практиками цих міст та можливо, знайдуть партнерів для майбутніх міжрегіональних проектів .

Деталі першого воркшопу

Воркшоп “Екосистема бізнесу” проходитиме з 11 по 13 липня у вільному просторі “Думка” (Верховина, Івано-Франківська область). За ці 3 дні учасники та учасниці дізнаються:

  • що таке стратегія блакитного океану та чому бути унікальним, це більш перспективно, ніж конкурувати;
  • чим відрізняється соціальне підприємництво від звичайного, яке його місце на ринку;
  • які особливості менеджменту соціальних підприємств.

Вони також навчаться досліджувати запити суспільства методом культурного картування.

Організаційні деталі:

Організатори забезпечують доїзд з Івано-Франківська, до місця, де проходитимуть воркшопи, а також проживання і харчування у просторі “Думка”.

Заповнити форму для участі в програмі “Social entrepreneurship” можна за посиланням до 6 липня.

Увага! Участь в програмі передбачає залученість до всіх її заходів.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” Юлії Сінькевич за номером +380958069610 або пишіть на електронну адресу ju.sinkevych@gmail.com.  

Програму Social entrepreneurship” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  

У червні та липні  розпочнуться ще 3 освітні програми за напрямами “Молодь та освіта”, “Мистецтво і культура” та  “Медіа”.