fbpx

Реалізація проекту соціальної дії “Сонце без меж”

З 15 по 21 травня в місті Кременчук відбувся партисипативний воркшоп з виготовлення системи сонячного водонагріву. Захід відбувся в рамках реалізації проекту “Сонце без меж”, який розробили в рамках програми “Active citizens” від British Council.

В рамках проекту відбулося три воркшопи та дві презентації, під час яких учасників навчали власноруч виготовляти просту та доступну за ціною систему сонячного водонагріву (сонячний колектор).

Також учасникам розповіли про можливі шляхи економії енергоресурсів, покращення умов життя за допомогою проектних заходів та інформування через ЗМІ, соціальні мережі, безпосереднє спілкування.

Оскільки сам проект та тема енергозбереження викликала велику увагу ми плануємо провести ще дві репрезентації готової моделі системи сонячного водонагріву в рамках яких пройдуть практичні семінари з визначення пріоритетів подальших спільних дій з існуючими та новими учасниками заходів. Ці заходи плануємо провести спільно з екологічним центром Кременчуцької міської ради та ГО «Охорона природи м. Кременчука», Полтавським обласним підрозділом Національного екологічного центру України.