fbpx

Різноманіття культур, думок, світоглядів: у Харкові проведуть дискусію про міжкультурний діалог

22 серпня у Книгарні “Є” (вул. Сумська, 3, м. “Історичний музей”) відбудеться публічна дискусія  “Як побудувати в місті міжкультурний діалог?”

В обговоренні візьмуть участь активні мешкан(ці/ки) міста, а також учасни(ці/ки) проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”. Останні вже кілька місяців розробляють проекти спрямовані на розвиток культурного різноманіття в Івано-Франківській та Львівській області. У Харкові ж вони перебувають в межах навчального туру, досліджуючи місцеві організації та ініціативи, що сприяють інклюзії та плюралізму в місті. Під час дискусії вони розкажуть, як відбувається міжкультурний діалог на західній Україні та які тенденції вони спостерігають у Харкові. 

Модеруватиме обговорення правозахисник та культурний інноватор Ярослав Мінкін. Організатор(к)и події, “Книгарня Є” і Молодіжна організація “СТАН”, запрошують харків’ян(ок) долучитися до дискусії та поділитися думками щодо того:

  • чим живе їхнє місто;
  • чи почуваються тут в безпеці представни(ці/ки) різних національних, етнічних та соціальних груп;
  • чи взаємодіють ці групи між собою;
  • як зміцнити зв’язки між різними спільнотами в місті;
  • а найголовніше, як через взаємодію і співпрацю усім нам рухатись до процвітання наших міст і країни.

Проект “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” має на меті сприяти розвитку культурного різноманіття, а також різноманіття думок і поглядів через такі інструменти суспільного впливу як освіта, культура та мистецтво, медіа, соціальне підприємництво. Проект реалізує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).