fbpx

“Розмовний клуб Сила Різноманіття”

14 березня в Івано-Франківську стартував Тиждень проти Расизму.

Цього року Івано-Франківськ став єдиним містом в Україні, яке 12- 21 березня офіційно долучається до Європейського тижня проти расизму (European Action Week Against Racism), ініційованого міжнародною мережею UNITED.

Заходи Тижня розпочали акцією “Розмовний клуб Сила Різноманіття” з учнями та вчителями загальноосвітніх шкіл, які володіють англійською мовою.

Разом із членами міського євроклубу та ради учнівського самоврядування у затишному місці за кружечкою смачної кави ми поговорили про різноманіття Івано-Франківська. Протягом години, яка минула дуже швидко, учасники вчилися долати власні стереотипи на прикладі історій реальних людей та знаходити шляхи порозуміння з представниками інших національностей.

Особисту атмосферу нам додала англійська мова, якою вдало користувалися всі учасники.
Завітали і гості: представники ОБСЄ та чарівна Христина Вінтонів, яка активно приймає участь та допомагає у всіх наших заходах.

А після заходу учасники робили маленьку акцію. Просто на вулиці, вони дарували перехожим листівки від UNITED з добрими побажаннями від себе, розповідали про #European_Action_Week_Against_Racism та пропонували фотографуватися у знак підтримки Тижня проти Расизму у Франківську.

Фото: