fbpx

Шукаємо експертів та експерток на Партисипативний фестиваль культурного розмаїття у Мелітополі

Молодіжна організація “СТАН” та команда проекту “Український букет народів” шукає експертів й експерток з міжкультурного діалогу для участі у Партисипативному фестивалі культурного розмаїття у Мелітополі. 

Якщо Ви у своєму місті чи селі розвиваєте партисипацію та міжкультурний діалог, працюєте над зміцненням зв’язків між релігійними, соціальними, національними та етнічними спільнотами, сприяєте взаємодії між владою і громадою, нам потрібні саме Ви!

Чому вас має зацікавити Партисипативний фестиваль культурного розмаїття у Мелітополі?

Мелітополь — одне з найрізноманітніших міст України. Окрім етнічних українців у ньому проживають білоруси, болгари, вірмени, греки, євреї, кримські-татари, мексиканці, роми, росіяни та чимало інших етнічних спільнот. Ці спільноти не просто існують, як окремі архіпелаги, а взаємодіють одне з одним через мистецтво, культуру, медіа та активізм. Одним із прикладів такої взаємодії є Інтеркультурні зустрічі змінотворців, що проводились у місті із травня у межах проекту “Український букет народів”. А також, створена в серпні цього року Інтеркультурна коаліція — об’єднання активістів та активісток, які підписали меморандум про співпрацю задля розвитку культурного різноманіття в Мелітополі. 

Партисипативний фестиваль культурного розмаїття у Мелітополі відбудеться із 28 по 30 вересня. Його завданнями є: 

  • дослідження та аналіз практик добросусідства у місті;
  • обмін досвідом між місцевими активіст(к)ами та експерт(к)ами у темі міжкультурного діалогу з інших міст;
  • розширення та зміцнення мережі активістів та активісток, які займаються розвитком культурного різноманіття в Україні;
  • утвердження іміджу Мелітополя як однієї з інтеркультурних столиць нашої країни.

У межах фестивалю на Вас чекають нетворкінги з місцевими активіст(к)ами, участь у живих бібліотеках, акціях прямої дії та панельних дискусіях у ролі спікера чи спікерки.

Що ще ми можемо запропонувати нашим експертам та експерткам?

По-перше, розширення Вашої власної бази активіст(ів/ок) та потенційних партнер(ів/ок) у міжрегіональних проектах. Менше ніж за 5 днів Ви відвідаєте понад 10 організацій та інституцій, що розвивають культурне розмаїття у Мелітополі та Херсоні. По-друге, можливість на власні очі побачити та дослідити культурне розмаїття південної України. У межах візиту передбачене неформальне спілкування з представниками різних національних та етнічних груп. 

Загалом візит триватиме з 25 вересня по 1 жовтня. Організатор(к)и забезпечують проїзд, проживання та харчування. Щоб взяти участь у дослідницькому візиті та у Фестивалі культурного розмаїття заповніть форму за посиланням.

У разі виникнення запитань зверніться до контактної особи:

Юлія Любич

0631293056; yuliya.lyubych@gmail.com

Партисипативний фестиваль культурного розмаїття відбувається в межах  проекту “Український Букет Народів”, що має на меті створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Його реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Проект здійснюється у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.