fbpx

Шукаємо вихід разом: Професійні нетворкінги для працівників_ць культури, туризму, сфери послуг

Що таке професійні нетворкінги? Це пакет антикризових рішень +40-50 потенційних партнерів_ок, клієнтів_ок та роботодавців_иць у Вашій базі контактів.

Падіння прибутків, втрачена робота — наслідки карантину, які багато українців відчули на собі.  Як виходити із цієї ситуації? На жаль, ми не маємо “універсальних ліків” для кожного_ї. Зате ми можемо: 

  • зібрати разом тих, чиї бізнеси та організації успішно адаптувалися до нових умов, і тих, хто потребує допомоги;
  • створити комфортні умови, щоб вони познайомилися та поділилися досвідом;
  • запросити фахівців, які простою мовою пояснять принципи роботи онлайн;
  • допомогти прийняти дієві та реалістичні рішення для кожного окремого випадку. 

Ось чому громадська організація “СТАН” проводить професійні нетворкінги для працівників культури, туризму, сфери послуг, креативних індустрій та інших сфер. Ми віримо, що разом люди здатні на більше!

15 травня 19:00 — нетворкінг для працівників_ць культури, туризму сфери послуг. Будуємо мости співпраці.

1 червня 19:00 — нетворкінг для фотографів_ок, відеографів_ок, кіновиробників_ць. Генеруємо ідеї: що робити людям із камерами, якщо карантин повториться.

15 червня 19:00 — мікс-нетворкінг для працівників_ць усіх сфер, що постраждали через карантин. Аналізуємо ситуацію з різних перспектив.

29 червня 19:00 — мікс-нетворкінг для працівників_ць усіх сфер, які постраждали через карантин. Знаходимо свіже рішення на стику.

Як все відбуватиметься?

Нетворкінги проводитимуться на онлайн-платформі Zoom. Якщо Ви раніше не користувались нею, наша команда допоможе її встановити. Участь безкоштовна. Одна людина може долучатися до двох і більше подій. 

Кожен нетворкінг складатиметься з кількох частин: знайомство, обговорення проблем, генерація рішень. Наступного дня після онлайн-події Ви отримаєте доступ до чату у Telegram (за потреби, ми допоможемо його встановити). У чаті ми продовжимо знайомство і роботу над антикризовими рішеннями. 

Навіщо брати участь у нетворкінгах?

Професійні нетворкінги — це спосіб подивитись на проблему з різних кутів, почути думки колег з інших регіонів; дослідити успішні приклади. А ще це консультації фахівців, менторська підтримка і +40-50 потенційних партнерів_ок/ роботодавців_иць/клієнтів_ок у Вашій базі контактів

Скріпити угоду рукостисканням — сьогодні не найкраща ідея, але співпраця та взаємодопомога все ще на часі.

Реєструйтесь за посиланням: https://cutt.ly/jycTDcb.

Професійні нетворкінги є компонентом марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).