fbpx

«Скатертину миру», яку створили в Івано-Франківську, покажуть в Києві та на Сході

Учора, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, в Івано-Франківську ГО “СТАН”  влаштувала діалогову акцію «Мистецтво і МИР».  Під час якої перехожих прямо на вулиці у центральній частині міста запрошували до розмови про важливість миру та запитували, що особисто для них означає це слово. Також кожен бажаючий міг написати або намалювати своє розуміння миру на «скатертині».

 

Дуже символічним є те, що до акції долучились не лише місцеві мешканці, які презентували Україну, а й представники інших національностей, які також знають, що таке відсутність миру. Своє бачення миру на скатертині зобразили турки, курди та вірмени. Тож можна сміло називати цю акцію – міжнародною.

 

За словами керівника ГО “СТАН”  Ярослава Мінкіна, «скатертину миру», яку створили в Івано-Франківську, покажуть під час заходів, присвячених Дню миру, в Києві та у декількох містах Донецької та Луганської областей.

Загалом, до загальноукраїнської акції «День миру in UA 2017» приєдналось 65 організацій, які проведуть свої заходи у 20 областях України.

 

«День миру in UA 2017» є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. Всеукраїнська акція також проходить в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та Європейського Союзу.