fbpx

Соціально-культурний простір Мелітополя аналізуватимуть культурні картувальники з усієї України

28 громадських активістів – культурні картувальники населених пунктів у  Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Львівській та Харківській областях – завітають до Мелітополя в рамках проекту «Містки громадської активності» на запрошення Відділу культури Мелітопольської міської ради.

Група картувальників аналізуватиме місто Мелітополь як приклад  співпраці влади, бізнесу та громадськості задля вирішення соціальних проблем мешканців та розвитку місцевої культури. У фокусі дослідників опиняться сім пілотних інституцій у державному, громадському та бізнесовому секторі, культурний потенціал спільнот, з якими ці інституції працюють. Координуватиме роботу групи експерт із культурного картування Ярослав Мінкін та культурно-дослідницький відділ громадської організації «Молодіжна організація «СТАН».

Нагадаємо, з 7 по 10 квітня відбувся освітній семінар із підготовки культурних картувальників Мелітополя, що ними стали самі городяни – представники різних статевовікових груп та роду занять. Оволодівши необхідними навичками, мелітопольські активісти  провели дослідження, на основі якого фахівці культурно-дослідницького відділу організації «СТАН» склали моніторинговий звіт, де виклали основні думки, спостереження, рекомендації щодо покращення культурного середовища міста.

Проект «Містки громадської активності» – дворічний  проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах. Фінансується Європейським Союзом та впроваджується ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (Київ), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).