fbpx

«Спалахи громадянської активності в Україні» – спеціальні кінопокази Docudays у Івано-Франківську

З 1 грудня 2016 року в Івано-Франківську в рамках ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA Docudays UA, що тривав в місті, відбулася серія спеціальних кінопоказів «Спалахи громадянської активності». З нагоди Дня прав людини до уваги глядачам було запропоновано вісімнадцять сучасних кінокартин на тему громадської активності та прав людини.

Протягом грудня покази фестивальних фільмів відбулися в громадських ресторанах, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках тощо. Проведення кінопоказів планується в Франківську та області.

Глядачі змогли поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями. Організатори влаштували тематичні дискусії та обговорення для того, щоб перегляд фільму спонукав аналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному та державному рівнях.

Серія кінопоказів «Спалахи громадянської активності» організовуються Молодіжною організацією «СТАН» в рамках «ХІІІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays-UA 2016».