fbpx

“СТАН” оголошує конкурс на проживання волонтера з США в родині іванофранківців на 2018 рік

Молодіжна організація “СТАН” оголошує конкурс на проживання волонтера з США в українській родині на 2018 рік. Зокрема у Івано-Франківську шукаємо гостинну родину, яка б зголосилася прийняти волонтера заради особистісного розвитку своїх членів та на користь громаді.

З червня 2016 року волонтери з США працюють в українських громадах. Так і цього року на запрошення Громадської організації “Молодіжна організація “СТАН” та її партнерських організацій очікується прибуття одного з волонтерів саме до Івано-Франківська.

Якщо Ви та ваша родина відкриті та гостинні, бажаєте вдосконалити рівень англійської мови та відкрити для людини з іншого континенту українську культуру – обов’язково подавайте заявку та ставайте приймаючою родиною!

Тривалість перебування волонтера у родині – 6 місяців.

Приймаюча родина має бути готова створити умови для кращого розуміння волонтером української культури, звичаїв і традицій, а також подальшого опанування волонтером мови та його інтеграції до місцевої громади.

Організатори візиту нададуть щомісячний грошовий внесок до сімейного бюджету. Крім цього, волонтер компенсуватиме витрати родини на одноразове харчування в день. Будь-які додаткові домовленості щодо харчування волонтер здійснює в індивідуальному порядку з родиною, в якій він проживатиме.

Основним критерієм при затвердженні житла для волонтерів в Україні є наближеність умов проживання добровольців до житлових умов їх українських колег. У помешканні волонтер повинен мати для свого користування стіл, принаймні два стільці або крісло, настільну лампу, книжкову поличку, ліжко, шафу для одягу, дзеркало, подушку, матрац та ковдру.

Заповнені заявки ( завантажити їх можна ТУТ ) разом з 2-3 фотографіями кімнати для проживання волонтера необхідно надіслати на адресу stan.art.group@gmail.com не пізніше 16 лютого 2018 року.

Контактні данні організаторів

+38 (095) 349-53-25 (Ярослав Мінкін, голова правління ГО «Молодіжна організація «СТАН»);

+38 (050) 943-53-53 (Келій Марія, Івент-менеджерка «Молодіжна Організація «СТАН»)

Про приймаючу організацію:

Молодіжна організація-STAN є неурядовою організацією, основною метою діяльності є розвиток креативного відкритого громадянського суспільства через організацію та підтримку культурних, освітніх, соціальних та правозахисних ініціатив у громадах.

Команда СТАНу мріє побачити демократичну Україну з різноманітним, процвітаючим й стійким громадянським суспільством, яке підтримує свої власні ініціативи у сфері культури, освіти, соціальній сфері та захищає права людини.

Для досягнення місії ми готові активно працювати та бачимо у 2020 році ГО «СТАН» пуширами цінностей прав людини серед молоді та груп, до яких є упереджене ставлення. Наша цільова аудиторія знає та поділяє цінності прав людини, вміє їх відстоювати. aОсновними напрямками роботи організації є розвиток міжкультурного діалогу та взаємна інтеграції через мистецтво; громадські дії проти авторитаризму, ксенофобії та расизму; підтримка соціально орієнтованого сучасного мистецтва; розвиток культури протесту і захист свободи вираження поглядів,створенню умов для покращення комунікації в громадах, активізація участі громадян у процесах державного життя України.