fbpx

“СТАН” оголошує тендер на надання логістичних послуг

“СТАН” оголошує тендер на надання логістичних послуг в рамках проекту “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження”

Оголошуємо тендер на надання логістичних послуг в рамках проекту “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження”. Просимо надати комерційну пропозицію до 10 травня

В обов’язки логіст(а/ки) або компанії, що надає логістичні послуги входитиме:

  • Організація кава-пауз під час нетворкінгів в 4-х громадах, по 10 нетворкінгів в кожній з громад (пошук постачальників послуг, комунікація з ними, збір первинної документації);
  • Організація кава-пауз для учасників та учасниць під час воркшопів в 4-х громадах, по 2 воркшопи в кожній громаді (пошук постачальників послуг, комунікація з ними, збір первинної документації);
  • Організація харчування учасників та учасниць фестивалю в Запорізькій області(пошук постачальників послуг, комунікація з ними, збір первинної документації).
  • Організація проживання 58 учасників та учасниць фестивалю в Запорізькій області (пошук постачальників послуг, комунікація з ними, збір первинної документації);
  • Пошук постачальників послуг з оренди обладнання, вантажних перевезень, транспортних послуг, послуг з дизайну,  зі збору інформації, інших інформаційних послуг та інше, комунікація з ними, збір первинної документації;
  • Відповідальність за проведення публічних закупівель на послуги друку путівників, та інших (за потребою), збір документації про публічні закупівлі, збір комерційних пропозицій від кандидатів, комунікація з кандидатами.

У комерційній пропозиції Ви можете вказати, що маєте зв’язки з готелями, закладами харчування, тощо. Проте логіст(ка) або логістична компанія мусять бути лише посередниками та в жодному разі не надавачами цих послуг.

Оплата роботи логіст(а/ки) здійснюватиметься щомісячно протягом 6 місяців після підписання акту наданих послуг. Просимо зазначити у комерційній пропозиції розмір щомісячного гонорару, на який розраховує потенційний логіст/потенційна логістична компанія.

Усі розрахунки за товари або послуги здійснюватимуться напряму з розрахункового рахунку ГО “Молодіжна організація “СТАН”. Всі витрати логіст(а/ки) мають бути узгоджені з бухгалтером Витрати ГО “Молодіжна організація “СТАН”. Фактичні витрати логіст(а/ки), які не були узгоджені з бухгалтером Витрати ГО “Молодіжна організація “СТАН” не відшкодовуються.

Більше інформації про проект за посиланням (http://stan.org.ua/project/v-chotyroh-gromadah-startuvav-proekt-ukrayinskyj-buket-narodiv/).

Підтримку проекту здійснюють Український культурний фонд в рамках програми «Створення інноваційного культурного продукту».

Просимо надіслати комерційні пропозиції до 18.00 9 травня 2019 року на електронну адресу: fin.vid.stan@gmail.com, в темі листа вказати “тендер на логістичні послуги” або поштою на адресу вул. Ленкавського 4а офіс 41, Івано-Франківськ, Україна, 76010 з поміткою “тендер на логістичні послуги” на конверті.

Документи, необхідні для участі у тендері:

  1. Комерційна пропозиція з переліком пропонуємих послуг і пропозицією ціни за ваші послуги в місяць
  2. Виписка з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб
  3. Реквізити вашої організації, код ЄДРПОУ/ідентифікаційний код

Запитання стосовно проведення тендеру можна задати по телефону: +380935136347 або через електронну пошту fin.vid.stan@gmail.com

Зв’язатися з адміністрацією: +380953495325  stan.art.group@gmail.com

СТАН в соціальних мережах:

www.facebook.com/lgstan

www.instagram.com/stan.art.group