fbpx

СТАН запрошує на прес-сніданок з менеджерами/ками культури з Амстердаму, Берліну та різних регіонів України

Шановні представники ЗМІ запрошуємо вас на прес-сніданок з менеджерами та менеджерками культури з Амстердаму, Берліну та різних регіонів України.

У вас буде унікальна можливість поспілкуватися з Філіппом Дітахмайером (Philipp Dietachmair) з Європейського Культурного Фонду (Амстердам) та Олею Коцькою, координаторкою програми Tandem Ukraine (Берлін).

Також на прес-сніданку будуть присутні 15 менеджерів культури з найвідоміших культурних інституцій Києва, Львова, Одеси, Херсону, Кривого Рогу, Мелітополя та інших міст України.

Перебування культурних менеджерів на Прикарпатті відбувається за підтримки Європейського Культурного Фонду та спілки MitOst в межах міжнародної зустрічі алюмні програми Tandem Ukraine. Зустріч присвячена пошуку нових ідей та можливостей для менеджерів культури з малих та середніх міст України.

Оскільки ми хочемо щоб спілкування журналістів з гостями нашої області було максимально комфортним просимо вас акредитивуватись на прес-сніданок за цим посиланням: https://goo.gl/JE2C8z

Довідки за телефоном 050 7728746 Андрій

Tandem – міжнародна програма співпраці для творців культури та їхніх організацій. Tandem Ukraine сприяє започаткуванню довготривалої співпраці між культурними організаціями з України та країнами ЄС, Росією, Молдовою, Білорусією.
Програма підтримує розвиток партнерств, що направлені на сьогочасні соціальні виклики та можливості. Tandem Ukraine створено навколо засадничої віри, що до вирішення нагальний культурних і соціальних питань нашого часу можна підійти творчо і ефективно за допомогою мотивуючого досвіду навчання під час співпраці з новими організаціями у нових місцях.
З моменту створення у 2011, Tandem підтримав довготривалу співпрацю, обмін знаннями і можливості мережування для понад 250 культурних менеджерів/ок з більш як 100 міст у 35 країнах ширшої Європи. Наразі діє п’ять програм Тандему, які зосереджені навколо різних регіонів та тем.