fbpx

Стартував проєкт з підтримки реінтеграції ветеранів в 15 громадах України

Молодіжна організація “СТАН” вдруге стала частиною процесу реінтеграції ветеранів, завдячуючи партнерству з IOM Ukraine  у межах проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», який охоплює 15 громад в 13 областях України.

Для ініціативних груп тренери СТАНу розпочали онлайн-навчання, першопрохідцями стали Чернівці та Ужгород. Акцент навчання на соціальному згуртуванні для сталої реінтеграції ветеранів.

Крім знань, ініціативні групи отримають фінансування та менторський супровід аби втілити власні проєкти, які сприятимуть сталій реінтеграції ветеранів шляхом допомоги самим ветеранам, а також членам їхніх сімей та громадам.

Незабаром тренінги також відбудуться у Дрогобичі (Львівська обл), Бердичеві (Житомирська обл), Боратині (Волинська обл), Дніпрі, Полтаві, Рівному, Старобільску (Луганська обл), Сумах, Кропивницькому, Миколаєві, Івано-Франківську, Львові та Малині (Житомирська обл).

До складу ініціативних груп зокрема залучено ветеранів конфлікту на сході України, внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України, національні меншини, людей з інвалідністю та представників/ць соціальновразливих груп.

Проєкт “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей”, який  впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізується Молодіжною організацією “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.