fbpx

Трансформаційний кемп «Громадянське занурення» запрошує активістів та активісток

Із 28 червня по 2 липня проходитиме трансформаційний кемп «Громадянське занурення» для активістів та активісток на острові Бирючому. «Молодіжна  організація «СТАН» запрошує стати учасни(ка/ця)ми кемпу ініціативних людей, котрі прагнуть розвиватися й розвивати суспільні осередки довкола себе.

Кемп «Громадянське занурення» націлений сприяти мережуванню та активізації низових ініціатив шляхом втілення проектів соціальної дії. А також, підвищувати обізнаність учасників та учасниць у сфері суспільних цінностей, зокрема, щодо прав людини, принципу ненасильства, культурного різноманіття і його переваг.

Протягом цих днів кемпер(к)и житимуть у палатках на одному з найбільших островів Азовського моря, що є, до того ж, одним із природних див України. Навчання відбуватиметься тематичними блоками: основи прав людини, будування діалогу, критичне мислення, хакатон проектів. Тренер(к)и та фасилітатор(к)и «Молодіжної організації «СТАН» створять разом з учасниками безпечним простір для навчання, мережування і співтворчості. Активісти та активістки  розвинуть навички критичного мислення, прийняття рішень, свідомого вибору, навчаться працювати в мережах.

Для участі в кемпі заповнену анкету  слід надіслати не пізніше 11 червня. Результати відбору будуть повідомлять 15 червня.

Трансформаційний кемп  влаштовує «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової  підтримки National Endowment for Democracy в рамках проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України». Завдання проекту: зміцнювати й нарощувати потенціал взаємодії активних внутрішньо-переміщених осіб, переміщених правозахисників/ць з Донбасу і Криму та локальних активістів/ок шкільного віку в їхньому новому середовищі. А також, сприяти діалогу та примиренню на регіональному рівні між ВПО та місцевими спільнотами з метою запобігання упередженням та дискримінації.

Частина програми «Громадянського занурення»  проходитиме за методикою «Active Citizens» Британської ради в Україні. Надалі учасники та учасниці кемпу зможуть претендувати на мікрофінансування Британською радою своїх локальних ініціатив.

Проживання у кемпі безкоштовне. Учасни(ць/ків) забезпечать харчуванням. Організатор(к)и також, пропонують компенсувати витрати на проїзд у розмірі, що не перевищує 500 гривень.  Якщо Ви потребуєте компенсації, надішліть листа, що обґрунтовує витрати на пошту організатор(к)ам вказану нижче.

Контакти:

Координаторка кемпу Юлія Сінькевич

0958069610

ju.sinkevych@gmail.com