fbpx

Тренінг для молоді Северодонецька

4-16 червня пройшов триденний тренінг для молоді в рамках проекту Молодіжної Організації СТАН “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах Україні” за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Враження від поїздки до Северодонецька Ольги Олейніченко:

“Було напружено і весело!

В осередку цього міста (місцеві його ласкаво називають “Сєвєр”) є над чим працювати. Емоцій і енегрій там вдосталь, але це напружує і без того складну обстановку міста, на яке звалилася величезна купа адміністративних обов’язків замість Луганська, та чимала кількість ВПО, в межах 50 тис осіб. Тому ми більше уваги приділи практикам та методикам саме на побудову діалогу, особливо між місцевим населенням, переміщеними особами та іншими соціальними категоріями; акцентувалися на взаємодії та плідній співпраці між місцевими громадами, громадськими організаціями та ініціативними групами, а також, на розбудову внутрішньої позитивної атмосфери у колективах.

Працювали плідно 3 дні, навіть у дві зміни, бо виявилася потреба. А ми не можемо відмовляти, бо для нашої команди головне не кількість фото у звіті, а якість наших заходів та інформаційного наповнення.

Сподіваємося, що “Сєвєр” скоро заявить про себе, як місто з потужним потенціалом активного людського ресурсу для розбудови нового сучасного суспільства. Окрема подяка Ариф Багиров за вирішення організаційних питань та невеличкі екскурсії містом (наскільки дозволяв час)”.

Фото https://www.facebook.com/pg/lgstan/photos/?tab=album&album_id=1038617162884177