fbpx

Тренінг з соціального підприємництва та громадянської відповідальності для молоді зі Сходу та Півдня

21-25 липня в Івано-Франківську відбудеться навчальний візит із соціального підприємництва, проектного менеджменту та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво». «Молодіжна організація «СТАН» запрошує взяти участь креативних молодих людей з Донецька, Луганська, Харкова та Одеси.

У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України.

Мета проекту: сприяти розвитку активної молоді зі східних областей України у сфері соціального підприємництва та підсилити громадянську відповідальність, задля розбудови демократичного суспільства та покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення.

Навчання здійснюватиметься у п’ять модулів, кожен з яких складатиметься з неформального спілкування та інтерактивних вправ. Наприкінці візиту буде створена спільна міжрегіональна ініціатива. Активіст(к)и розроблять ідеї соціальних підприємств, що задовільнили би потреби їхніх громад. Ці ідеї вони зможуть представити у вигляді проектів та подати на фінансування до Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни».

У жовтні найактивніші учасники(ці) «Ухоробреного юнацтва» вирушать до Польщі (у місто Поронін, що поблизу Закопаного) в рамках програми Україно-Польських освітніх візитів для молоді за підтримки Polish National Centre of Culture.

Щоб взяти участь у навчальному візиті «Ухоробрене юнацтво», достатньо до 11 липня заповнити анкету за посиланням:
https://goo.gl/GXQj6s . Про результати відбору організатор(к)и проекту повідомлять не пізніше 13 липня.

Підтримка проекту «Молодіжна лабораторія соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво» , що реалізується ГО «Молодіжна Організація «СТАН», була здійснена Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland в рамках програми «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Програма є частиною комплексної ініціативи «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу».

Проект «Ухоробрене юнацтво» є логічним доповненням довготривалої програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізується Молодіжною організацією «СТАН» за підтримки National Endowment for Democracy з 2015 року.

Контакти:
Проектна менеджерка Тереза Бороденчик
terezaborodenchyk@gmail.com
067 408 7199