fbpx

Творча молодь Прикарпаття навчиться робити арт-проекти, що впливатимуть на життя регіону

Вже цього літа митці Прикарпаття навчаться своєю творчістю змінювати власне місто, регіон чи навіть країну! Молодіжна організація СТАН розпочинає освітню програму “Art and culture”.

Для кого ця програма?

Для творчої молоді Прикарпаття, котра сприймає мистецтво не лише як дзеркало суспільних явищ, а ще й як потужний інструмент впливу на них. Живопис, література, музика чи театр. Дизайн, перфоманс, відео-арт… Яким би мистецтвом ти не займався/займалась, ця освітня програма саме для тебе, за умови, що ти віриш у зміни, на які здатна творчість.

Детальніше про програму

Програма включає в себе 3 триденні воркшопи. Вже на першому з них (який відбудеться з 15 по 17 червня) учасники й учасниці обговорять нову соціальну роль мистецтва, а також навчаться досліджувати середовище, з яким взаємодіють у своїй творчості. Під час другого воркшопу (31 липня – 2 серпня) впливові українські митці й культурні менеджери поділяться досвідом втілення арт-проектів. Відтак, учасники й учасниці почнуть розробляти власні мистецькі проекти, найкращі з яких будуть профінансовані в межах освітньої програми “Art and culture”. На третьому воркшопі (2-10 жовтня) випускники попередніх двох навчаться визначати місію та візію власної творчості, працювати з контекстом, у якому вони перебувають, будувати стратегію розвитку.

Деталі першого воркшопу

Воркшоп “РеСтарт Культури” відбудеться з 15 по 17 червня у просторі “Хата Майстерня” (село Бабин, Івано-Франківської області). Упродовж цих 3 днів на тебе чекають:

  • усвідомлення нової ролі культури та концепції “Мasters of Interspaces”
  • знайомство з концепцією “креативного класу”: як змінилось суспільство за останні кілька десятиліть;
  • серія інтерактивних дискусій про взаємовплив митців і середовища, у якому вони живуть;
  • креативні практики для дослідження проблем і запитів суспільства;
  • початок роботи над ідеями майбутніх мистецьких проектів

Воркшоп вестиме  Ярослав Мінкін — поет, культурний інноватор, організатор близько тисячі мистецьких акцій.

Організатори забезпечують доїзд з Івано-Франківська, до місця, де проходитиме воркшоп, а також проживання і харчування в “Хаті-Майстерні”.  

Заповнити форму для участі в програмі “Art and culture” можна за посиланням до 11 червня.

Увага! Участь в програмі передбачає залученість до всіх її заходів.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” Юлії Сінькевич за номером +380958069610.  

Програму Art and culture” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  У червні та липні розпочнуться ще 3 освітні програми за напрямами “Молодь та освіта”, “Медіа” та “Соціальне підприємництво”.