fbpx

Творче барбекю єднає сусідів одного з франківських дворів

Барбекю-вечірка із міні-ярмаркою, майстер-класом відомої художниці, живою музикою повинна стати початком змін у дворі між будинками Ленкавського 1, 3, 5а та 4а.  У понеділок 24 липня на міжбудинковій території відбувся інтерактивний захід «Відкрити двір», ініційований «Молодіжною організацією «СТАН», офіс якої знаходиться в одному з цих будинків.

Подія мала на меті сприяти спілкуванню й порозумінню сусідів. Вже кілька років між власни(ка/ця)ми автомобілів, пенсіонер(к)ами, молоддю, власни(ка/ця)ми хатніх улюбленців триває конфлікт через розбіжність у поглядах на використання двору. На думку організатор(ів/ок) подібні заходи допоможуть мешкан(ка/ця)м налагодити діалог та провадити зміни між будинкового простору з урахуванням потреб межкан(ців/ок) відмінних інтересів, різних соціальних та вікових груп.

До організації події залучили активіст(ів/ок) організації «СТАН», місцевих волонтер(ів/ок), уч(нів/ениць) та випускн(иків/ць) шкіл із Одеської, Харківської, Луганської та Донецької областей. Останні завітали до Івано-Францівська як учасники та учасниці Молодіжної лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво»», також організованого ГО «МО «СТАН».

Цього вечора мешкан(ців/ок) сусідніх будинків у власному дворі частували м’ясом смаженим на рашпері та овочами гриль. У сусідніх локаціях усі охочі могли придбати лимонад та листівки з оригінальним дизайном від Дитячо-юнацької студії юних енергетиків. Знана в Івано-Франківську художниця Patricia Hoffman провела майстер-клас із розпису футболок. Увесь вечір лунали кавери пісень відомих музикантів від гурту «Сни дріади», працювала група фотографів.

Барбекю-вечірку «Відкрити двір» організувала ГО «Молодіжна організація «СТАН» в рамках проекту «In my backyard of the life / На моєму задньому дворику життя» за підтримки Британської ради.