fbpx

Тиждень солідарних дій до Дня миру в Україні

ГО “СТАН” ініціює Тиждень солідарних дій до Дня миру в Україні. Кожного року до цієї акції приєднують все нові і нові учасники, розширюючи її географію.

З 18 по 25 вересня 2019 року вже вп’яте по всій території нашої держави відбудуться різноманітні акції організовані для сприяння миру та порозуміння.

Традиційно СТАН  – організатор «День миру in UA 2019» закликає різноманітні інституції та небайдужих громадян перетворювати свої осередки на майданчики для діалогу заради поширення принципів миробудування, демократії та об’єднання навколо них як змога більшої кількості людей. На жаль досі актуальною залишається і потреба привернення уваги світової спільноти до анексії Криму та російської агресії на Донбасі.

Приєднуйтесь до акції і ставайте частиною загальноукраїнського діалогу, який сприятиме миру! Зі свого боку організатори сприятимуть поширенню інформації про вашу подію на різноманітних медійних платформах.

Хештеги для цьогорічної акції: #СТАН_МИРОТВОРЧОСТІ #ДеньМируinUA2019

Щоб долучитись до акції, заповніть анкету за посиланням http://bit.do/e77RE та нанесіть власну подію на карту http://bit.do/e77Qc Охочим приєднатися до акції організатори пропонують наступний алгоритм дій:

1.Визначитися з місцем та формою проведення акції у своєму місті;

2.Нанести подію на карту http://bit.do/e77Qc

3.Заповнити анкету – http://bit.do/e77RE

4.Розробити детальний план акції, підготувати та розповсюдити анонси про подію;

5.За можливості, долучити до акції інші громадські організації, ініціативні групи, спеціалістів і волонтерів у ролі спікерів та експертів;

6.Повідомити інформацію щодо проведення акції координаторам «Дня миру in UA 2019»;

7.Поінформувати про майбутню подію кореспондентів локальних та всеукраїнських медіа;

8. Повідомити органи місцевого самоврядування про проведення акції;

9.Провівши акцію, розповсюдити інформацію про неї.

Порада: зробити акцію видовищною допоможуть майстер-класи, тренінги, перформанси, фотовиставки, форум-театральні постановки та інші інтерактивні заходи.

Контакти Андрій Волик – (050) 772-87-46, (093) 99-37-615 https://www.facebook.com/avolyk