
Представники/ці 15 громад у яких реалізується проєкт, спрямований на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної реінтеграції ветеранів, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Молодіжною організацією “СТАН”, відвідали мережеву подію у Херсоні, щоб спільно проаналізувати ініціативи, які будуть втілені в рамках проєкту, познайомитися між собою, обмінятися досвідом та обговорити майбутню співпрацю.
За словами тренера проєкту Андрія Фармуги, корисність мережевої події у Херсоні підтвердили, як учасники, так і фасилітатори зустрічі.
“Голови та представники ініціативних груп мали можливість познайомитися між собою. Обговорити як ідеї, які вони подали, в рамках проєкту, так і ті напрямки, якими вони займаються та обмінятись досвідом. Також було важливо, що були обговорені проблемні питання та труднощі, які виникали при написанні проєкту та обговорили труднощі, які можуть виникнути при його реалізації. Крім цього учасники намітили варіанти співпраці між ініціативними групами”, – розповів Андрій Фармуга.
Також під час мережевої зустрічі представники/ці ініціативних груп ділились своїми очікуваннями, щодо впливу проєкту на життя в громаді. Обмінювались історіями успіху та розробляли ідеї акцій солідарної дії.
Додамо, що ініціативні групи з 15 громад попередньо пройшли онлайн-навчання, щоб отримати сучасні знання з розробки та реалізації проєктів соціального згуртування, які сприятимуть активній участі ветеранів та членів їхніх сімей у соціально-економічному житті. Для втілення проєктів, ініціативним групам нададуть менторський супровід на всіх етапах реалізації та фінансову підтримку до 8 тисяч євро на закупівлю обладнання.
Читайте також:
П’ЯТНАДЦЯТЬ ГРОМАД З РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ РОЗРОБЛЯЮТЬ ПРОЄКТИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗГУРТУВАННЯ