fbpx

У Івано-Франківську на хакатоні визначать найкращу команду, якій дадуть 2,5 тисячі для початку проекту

У Івано-Франківську, 9 грудня, вдруге відбудеться хакатон «Від Ідеї до Проекту». На нього запрошують усіх, хто хоче навчитися перетворювати свої ідеї у проекти, а проекти у реальність. Крім цього організатори для команди-переможця підготували 2 500 гривень на початкову діяльність в межах власного проекту.

На цьогорічний хакатон, який має назву “Від Ідеї до Проекту. Версія 2.0 День демократії” та який присвячений Всесвітньому дню захисту прав людини, запрошують усіх кого цікавить розвиток низової демократії та міжкультурний діалог. Для учасників це нагода розробити проекти, які популяризуватимуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії.

Для того, щоб вони були втілені в життя достатня увага буде приділена основам фандрейзингу (пошуку ресурсів на втілення) та адвокаційним кампаніям.

Своїм досвідом з учасниками хакатону ділитимуться спікери – Альона Каравай (Інша освіта, MitOst e.V), Issa Sadi Diallo – президент НДО «Африканська рада в Україні; Назар Максимів – координатор програми “Міські Ґранти” платформи Тепле Місто та Віктор Загреба – представник ГО Vision Zero, менеджер реформ дорожнього сектору.

У команді ментоів – Остап Павлюк (підприємець), Андрій Філіпський (головний редактор газети «Репортер») , Женя Акімов (спеціаліст з SMM), Маркіян Іванчок (підприємець), Юрій Вацик (адвокат, УГСПЛ),Фуад Алеві (голова арабської общини), Сергій Ніконоров (координатор «Робокулубу»), Андрій Фармуга (засновник агенції інтернет-реклами), Христина Вінтонів (організаторка TEDx Ivano-Frankivsk), Оля Косович (Ротарі Клуб), Юлія Кміта-Ференц (журналістка),  Ілона Мурзова (директорка БФ «Платформа соціальних інновацій «Трансформація»).

Місце проведення хакатону – головний корпус Університету Короля Данила вул. Є.Коновальця, 35 / ауд. 405, 4 поверх.

Крім цього, за результатами хакатону у Івано-Франківську, 11 грудня, відбудеться круглий стіл на тему: «Роль і пріоритет прав людини та рівень їх дотримання в українському суспільстві, зокрема в Івано-Франківську». Місце проведення – Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (вул. Незалежності, 46) .

Реєстрація для участі в хакатоні за цим посиланням goo.gl/ivt3f9
Контактна особа – івент-менеджерка Марія Келій 050 943 5353

facebook.com/masha.keliy stan.logistiсgroup@gmail.com

Хакатон відбудеться в межах “Івано-Франківської Інтеркультурної лабораторії пам’яті посла Стівенса”. Детальніше про неї читайте тут:https://goo.gl/rKF8oA

Проект реалізовується ГО «Молодіжна організація «Стан» за фінансової підтримки Корпусу Миру (Peace Corps) т Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса, у партнерстві з ГО “EL&OL ” NGO та Мідлбурським Інститутом Міжнародного навчання в Монтере зі Сполучених Штатів Америки.