fbpx

У Івано-Франківську обговорили роль і пріоритет прав людини та їх дотримання

У Івано-Франківську відбувся круглий стіл, присвячений дотриманню прав людини, як в державі загалом так і на місцевому рівні. Оскільки він відбувався відбувався в межах “Івано-Франківської Інтеркультурної лабораторії пам’яті посла Стівенса” то акцент робився на проблемних питаннях з якими стикаються студенти-іноземці. Також обговорювалися проблеми українських студентів та внутрішньо-переміщених осіб.

Під час розмови виокремились теми для обговорення такі як, недостатня обізнаність іноземних студентів під час перебування в Україні, як з правами так із обов’язками. Упереджене ставлення як іноземців до українців, так і навпаки. Також йшлося про стереотипи щодо людей, які змушені були переїхати до міста із зони бойових дій на Сході України.
У підсумку було озвучено, що потрібен ширший діалог та комунікація між різноманітними групами, аби краще пізнати один одного. Це на думку присутніх знизить рівень упередженості щодо представників як інших регіонів України так і іноземців.

Захід організовано в рамках проекту «Інтеркультурна лабораторія Івано-Франківська пам’яті посла Стівенса», що реалізується ГО «Молодіжна організація «СТАН» у партнерстві з ГО «EL&OL з підтримки іноземних студентів в Україні», за підтримки Міжнародної організації «Корпус миру» та Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса.