fbpx

У Запоріжжі організували роздачу гарячого харчування для внутрішньо переміщенних осіб

Міжнародна організація “Hilfswerk International” спільно з партнерською організацією ГО “СТАН” та за участі Благодійного фонду «Українське майбутнє» організовує роздачу гарячого харчування для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Запоріжжі.

Кожного дня волонтери благодійного фонду роздають майже 400 порцій гарячого харчування. На першому етапі проєкту, який розпочався восени 2022 року, на закупівлю більш як 15 тисяч порцій  витратили 75 тис. євро. У 2023 заплановано витратити ще додаткових 50 тис. євро.

Їжу роздають в шелтерах та гуртожитках навчальних закладів Запоріжжя, де знайшли тимчасовий прихисток внутрішньо переміщені особи.

Крім ВПО гарячі обіди можуть отримати місцеві мешканці, які втратили житло внаслідок збройної агресії Росії та студенти, родини яких постраждали від повномасштабного вторгнення.

Дистрибуція порцій гарячого харчування здійснюється в рамках проєкту “Невідкладна допомога та захист постраждалих внутрішньо переміщених осіб в Україні та українських біженців в Молдові”, який реалізується Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з Громадською організацією СТАН (Україна), організацією для дітей та молоді Mostenitorii (Молдова) та асоціацією “Гендерний центр” (Молдова) та фінансується Австрійською агенцією з розвитку (ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation, та фондом “Nachbar in Not”.