fbpx

Українська молодь повернулась з ретріту у Польщі

Близько тижня тому 20 активних молодих людей зі сходу та заходу України вирушили до Польщі. У високогірному селищі Мужахисле вони обмінювались культурним досвідом із польськими активістами.

А крім того, ходили в гори, влаштовували міжкультурні вечори, акції та інші події. Обговорювали питання освіти, підприємництва, мистецтва, спорту. Особливу увагу приділили темі підтримки й створенню можливостей для людей з інвалідністю в Україні та Польщі.

– На мене справило велике враження те, що ми працювали з людьми з інвалідністю. Такий досвід, справді, корисний в моїй роботі… Дуже класна зібралась команда. За 7 днів ми стали однією сім’єю. – розповідає одна з учасниць Анна Рясна.

Метою поїздки, як розповіли організатори, було допомогти активній молоді осмислити, які навички кожному/кожній з них приносить участь у громадському і професійному житті. А також поглибити зв’язки між українським і польським громадським сектором.

Подорож організували Молодіжна організація “СТАН” спільно з ГО  “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro”. Поїздка стала частиною довготривалого проекту “Захисники демократії/Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.