fbpx

Українсько-молдавський квартирник «Європа в тобі» – мистецький діалог про Європейські цінності

У четвер 18 травня, о 19:00, відбудеться квартирник «Європа в тобі». Поет(к)и, художниці/ки та музикант(к)и спробують прокласти місток між своїми життєвими пріоритетами – тим найважливішим, що надихає їх на творчість – та Європейськими цінностями. За адресою вул. Ленкавського 4а, квартира 41 на вас чекають теплі розмови, зворушливі вірші, запальні пісні.

Квартирник проведуть в офісі Молодіжної організації «СТАН» у межах всеукраїнської акції «Відкриті діалоги» до Дня Європи. На думку організаторів/ок, саме цей формат акції сприятиме довірливому спілкуванню учасників та учасниць. Універсальна мова мистецтва спроможна об’єднати людей із найрізноманітнішими поглядами, запевняють активіст(к)и. Авторка ідеї квартирника, випускниця воркшопу «Відкритий діалог у День Європи» Уляна Глібкович розповідає:

«Мене захоплює, коли різні люди, з різними вподобаннями об’єднуються в одне ціле. Вони неодмінно дізнаються, а часом і створюють щось нове. Думаю, особливо цікавою і важливою сьогодні є тема Європи у кожному з нас».

Організаторка говорить:  «Ідучи в ногу з часом, підтримуючи євроінтеграційні зміни та реформи, люди все ж таки зустрічаються з не завжди зручними питаннями, на які не знаходять відповіді. Ці питання ми обговоримо на квартирнику. Буде пізнавально, затишно і тепло».

Авторські вірші та пісні виконуватимуть студент(к)и Мар’яна Фесюк, Ліна Петляк, Христина Крайняк, Назар Мачкодера, Ліда Ладаняк, Артур Савчук – активна молодь Івано-Франківська. Серед запрошених гостей молдавські художники й художниці – учасниці/ки проекту Reflections: Positron/Botanica – та їх куратори.

Квартирник «Європа в тобі є частиною всеукраїнської акції »Відкриті діалоги» до Дня Європи у межах проекту «Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні» .Проект реалізовується Молодіжною Організацією «СТАН» в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Завдання проекту: підвищити рівень суспільної обізнаності, об’єднати експертів УНП ФГС СхП із потенційно активними громадян(к)ами задля адвокації євроінтеграційних процесів в Україні на локальному рівні. Організатор(к)и «Відкритих діалогів” переконані, що всеукраїнська акція набуде великого масштабу,буде почута політиками в Києві, Брюсселі, Вашингтоні та суспільством по всій Європі.