fbpx

В чотирьох громадах стартував проект “Український Букет Народів”

Молодіжна організація СТАН за підтримки Українського культурного фонду розпочинає реалізацію проекту «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження»

Ідея назви «Букет Народів» виникла зі слів кримськотатарського громадського діяча Номана Челебіджихана: «Наше завдання – створення такої держав- створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження, як Швейцарія. Народи Криму представляють собою прекрасний букет, і для кожного народу необхідні рівні права і умови, бо нам йти пліч-о-пліч».

«Український Букет Народів» – це про розвиток міжкультурного діалогу, підтримку культурного розмаїття та забезпечення дотримання культурних прав громадян та спільнот.

Проект впроваджується у чотирьох громадах – Лисичанськ, Дрогобич, Кременчук, Мелітополь.

Наша найголовніша ціль об’єднати таких як ти і я громадян різного соціального та етнічного походження, зруйнувати стереотипи, підтримати та підкреслити культурне розмаїття у твоїй громаді.

Вишенькою проекту стане створення інтеркультурних путівників, які ти зможеш гортати та згадувати наші пригоди або дізнаватися цікаву для себе інформацію.

В синергії ми можемо набагато більше! Тож хочемо тебе познайомити з нашими співорганізаторами проекту:

Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».