fbpx

В Івано-Франківську презентували путівник, який створили українські та іноземні студенти (фото. відео)

У міжнародний День боротьби з расизмом у Івано-Франківську презентували інтекультурний гід Івано-Франківськом. У такий спосіб громадська організація «Молодіжна організація «СТАН» продемонструвала приклад успішної співпраці українських та іноземних студентів, які взяли участь у «Івано-франківській інтеркультурній лабораторії пам’яті посла Стівенса».

Власне цей проект і був започаткований спеціально для того, щоб посилити взаємодію між студентами різних етнічних груп.

Інтекультурний гід Івано-Франківськом чи не перший путівник в Україні, що показує принади міста, якими їх бачать вихідці з інших населених пунктів, регіонів та країн.

Гід містить 12 історій від 12 людей, у яких вони розповідають про особливі місця, які їх вразили, мотивували, де вони надихались, закохувались, знаходили внутрішній спокій і частинку дому.

Тим, хто щойно приїхав до Івано-Франківська, інтеркультурний гід допоможе зорієнтуватися, де смачно й недорого поїсти, цікаво провести час, купити фірмовий одяг дешево. Крім цього путівник також буде цікавим для іванофранківчан, адже дозволить по-новому подивитися на власне місто, відчути соціальні й культурні переваги різноманіття.

Проект реалізова­ний ГО «Молодіжна організація «СТАН» спільно з ГО «EL & OL», коштом гранту Корпусу Миру (Peace Corps) та Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса.

Переглянути гід можна тут:   Інтеркультурний гід