fbpx

Воркшоп “Формуємо Інтеркультурну коаліцію” у Кременчуці

Ти знаєш, як покращити своє місто, але відчуваєш, що для реальних змін не достатньо зусиль однієї людини. Можливо, навколо тебе набагато більше однодумців, ніж ти гада(в/ла)?

Хочеш навчитись знаходити союзників та у співпраці з ними системно впливати на власне середовище? Тоді заповнюй анкету й бери участь у майстерні “Формуємо Інтеркультурну коаліцію”! Тут тебе навчать, як побудувати стійку громадську коаліцію; як відмінні риси її учасників перетворити із ризику на перевагу; як відстоювати інтереси громади у діалозі з владою.

Де?
ТРК Європа, вул. Соборна, 7

Коли?
21 серпня з 10:00 до 18:00

Про що ця майстерня?
Програма майстерні включає практичну і теоретичну частини. В межах теоретичного блоку кременчуцькі активіст(к)и дізнаються:
що таке добросусідство та як воно посилює громади;
-як у суспільстві формуються коаліції людей, що готові відстоювати свої інтереси;
-чому в таких коаліціях інтеркультурність є додатковим потенціалом;
-як подібні коаліції впливають на місцеву владу.

Під час практичного блоку учасники та учасниці воркшопу:
-проаналізують результати картування громад, яке кілька місяців раніше проводилося в Кременчуку;
-зустрінуться з активіст(к)ами та популяризатор(к)ами культурного розмаїття із західної України
-обговорять проблеми та перспективи розвитку громад;
– розроблять рекомендації для органів місцевого самоврядування.

Як потрапити на майстерню?
Для того, щоб стати учасником/учасницею майстерні “Формуємо Інтеркультурну коаліцію” заповніть форму за посиланням (https://cutt.ly/QwrRahN) до 17 серпня включно.
Майстерня є частиною проекту “Український Букет Народів”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Основним завданням “Українського букету народів” є створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Проект реалізується у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

Нагадаємо, 30 травня в межах “Українського Букету Народів” в Кременчуку провели картування громад. Крім того, у межах проекту двічі на місяць відбуваються Інтеркультурні зустрічі змінотворців, мета яких — згуртувати місцеві громади. Під час цих зустрічей кременчужани знайомляться одне з одним та з культурою представників національних й етнічних спільнот їхнього міста, а також дізнаються про інструменти впливу громад на прийняття рішень. Якщо хочеш стати учасником/учасницею однієї з таких зустрічей, слідкуй за сторінкою “Український Букет Народів”.