fbpx

Воркшоп від Марії Симоновій “Міжнародні інституції громадянського суспільства – інструкція з використання”

Молодіжна організація “СТАН” запросила активістів та активісток до участі у воркшопі “Міжнародні інституції громадянського суспільства. Інструкція з використання” від Мария Симонова (Mariia Symonova) – координаторки робочої групи “Контакти між людьми” форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Україні напрямку громадської інклюзії Форуму неурядових організацій Чорноморського Регіону.

Метою заходу є посилення ролі креативного громадянського суспільства, зміцнення співробітництва і створення потенціалу активних внутрішньо переміщених осіб (ВПО), переміщених правозахисників з Донбасу і Криму та місцевих активістів; сприяння діалогу і примиренню на регіональному рівні між ВПО і місцевим населенням, задля уникнення упередженості та дискримінації.

Також до уваги учасників буде представлена короткометражна стрічка «Мир», що входить до збірки “Енциклопедії Майдану” талановитого молодого режисера Сергія Лисенко, та представлена на #DocudaysUA International Human Rights Documentary Film Festival.

Фільм розповідає про викладача акторської майстерності у відомому проекті «Танцюють всі!» Miroslav Gai, який з перших днів агресії Росії на Сході України створив потужний волонтерський фонд і забезпечує воїнів АТО продуктами, формою, приладами нічного бачення та іншим військовим обладнанням.

Показ фільму «Мир» є одним зі спеціальних заходів «Спалахи громадянської активності», що організовується Молодіжною організацією «СТАН» в рамках «ХІІІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays-UA 2016»

Воркшоп з Марією Сімоновою відбудеться в рамках проекту “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України”, що реалізується СТАН \ STAN art group за підтримки National Endowment for Democracy.